Fontosabb partnereink:
Adminisztráció és vagyonkezelés
A pénztár kezdetektől maga végzi adminisztrációját és vagyonkezelését; a jelenlegi munkaszervezet létszáma - más pénztárakkal összehasonlítva - meglehetősen alacsonynak számít.
2012 elején a vagyonkezelt vagyon nagyobb hányada a Pénztár és a CIG Pannónia Életbiztosító Nyrt. közös tulajdonában lévő Pannónia CIG Alapkezelő Zrt.-hez került, amely társaság dolgozóinak többsége a Pénztár korábbi befektetési munkatársaiból került ki. A Pénztár ezen túl a közvetlen ingatlan befektetéseket és a tagi kölcsön saját maga kezeli.
Számlavezetőnk
Letétkezelőnk
Aktuáriusi tevékenység
Ingatlan értékbecslőnk
Könyvvizsgálat
Pénztárunk Igazgatótanácsa és munkaszervezete arra törekszik, hogy tagjaink legnagyobb megelégedésére működjön, vagyis a Pannónia "tagbarát" pénztár. Ez azt jelenti, hogy a törvényes keretek között igyekszünk minden egyéni problémát tagjaink számára a legelőnyösebben kezelni.
A munkáltatókkal és a szakszervezetekkel való jó kapcsolat, a tagok képviselete a küldöttközgyűléseben és a tisztségviselők között, továbbá a munkaszervezet tagjai (többségük legalább 10-12 éve munkatársunk) lehetővé teszik, hogy olyan kapcsolat legyen tagjainkkal, mint egy lényegesen kisebb létszámú "családias" pénztárban.
Működés
A Pénzügyi Szervezetek Állami Felügyelete/MNB által közzétett, 2000-től számolt teljes díjterhelési adatok alapján a Pannónia Nyugdíjpénztár rendre átlag alatti helyezést ért el. A szektorátlagnál alacsonyabb költségszint a háromelemű választható portfóliós rendszer és az elszámolóegységes rendszer üzemeltetése mellett igen jónak mondható.